Ece Seçkin ilk Slow Şarkısı Olsun’u Kliplendirdi

  Ece Seçkin ilk slow şarkısı Olsun’u  kliplendirdi.   Dans şarkılarının sevilen ismi genç popçu Ece Seçkin bu sefer sözü ve müziği Gülden Mutlu’ya düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan...

 

Ece Seçkin ilk slow şarkısı Olsun’u  kliplendirdi.

 

Dans şarkılarının sevilen ismi genç popçu Ece Seçkin bu sefer sözü ve müziği Gülden Mutlu’ya düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan slow şarkısıyla müziksevelerle buluşuyor.

 

Temmuz ayında piyasaya çıkardığı Zamanım Yok maxi single çalışmasında yer alan Olsun hüzünlü bir ayrılık şarkısı.

 

Genç popçu rekorlar kıran Adeyyo şarkısından sonra her klibinde olduğu gibi yine Murad Küçük yönetmenliğinde Olsun şarkısı için kamera karşısına geçti. Ece Seçkin’e Olsun klibinde Doğan Music Company’den 14 Şubat’ta bir single yayınlamaya hazırlanan genç müzisyen Batuhan Sevimo eşlik ediyor. 2 ayrı günde 10 farklı mekanda bir kısa film tadında çekilen klip 13 Ocak Cuma günü yayınlanıyor.

 

Ece Seçkin son çalışması Adeyyo ile ikinci kez youtube da 100 milyon izlenerek yeni bir rekor kırmıştı. Ece Seçkin’in Adeyyo şarkısı 16 hafta radyo ve tv kanallarında en çok çalan şarkı olarak ayrı bir rekora daha imzasını atmıştı. Ece Seçkin bu başarısı sebebiyle geçtiğimiz aralık ayında yapımcısı Ozan Doğulu tarafından 15 bin euroluk bir saatle ödüllendirilmişti.

Categories
Müzik Haberleri
No Comment

Leave a Reply

*

*

RELATED BY